Прочистване на дебелото черво (хидроколонтерапия)

Предишната тема Следващата тема Go down

Прочистване на дебелото черво (хидроколонтерапия)

Писане  Анна on Съб Окт 06, 2007 6:56 am

Здравейте на всички фенове на д-р Емилова. Живея във Варна, но до този момент не съм намерила време и достатъчно мотивация да използвам услугите на центъра. Интересува ме мнението "от първа ръка" на хора, преминали през процедурата за прочистване на дебелото черво. Как са се чувствали, какви резултати са постигнали. Аз нямам някакви отявлени заболявания, които да изискват спешно прилагането на тази процедура /или поне не зная за такива/, освен наднорменото ми тегло. На 37 години съм.

Анна

Брой мнения: 1
Registration date: 06.10.2007

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Прочистване на дебелото черво (хидроколонтерапия)

Писане  Giotto on Сря Окт 10, 2007 9:19 pm

Поздравявам всички,решили да се запознаят от близо с плодолечението и всички програми,предлагани в центъра на доктор Емилова.Миналата година направих 20 дневен курс ПЧМ,съчетан с хидроколонтерапия,3 посещения.Освен пречистването на дебелото черво,доктор специалист наблюдава "изхвърлените камъни",което спомага за по-подробната оценка на състоянието на Вашия организъм от лекуващия лекар.Самата процедура не е неприятна,усеща се леко напрежение в стомаха,няма болка-аз лично четох списание.Следващите дни се наслаждавате на чувството на лекота и чистота.Мое лично мнение е,че една хидроколонтерапия може да бъде на 100% ефикасна с комбинирането на една плодолечебна програма.Пожелавам успех на всички,решили се да посетят центъра на доктор Емилова,както и на целия екип!

Giotto

Брой мнения: 1
Registration date: 10.10.2007

Вижте профила на потребителя

Хидроколонтерапия

Писане  Admin on Чет Окт 11, 2007 11:43 am

Радваме се, че открихте тази тема. Хидроколонтерапията у нас стана популярна в последните години. Тя е един уникален метод за детоксикация и в комбинация с плодолечение може да излекува заболявания като запек, хроничен колит, мигрена, алергии, автоимунни и много други заболявания. Повече за процедурата можете да намерите на http://www.emilova.org
От изключително значение обаче е тя да се осъществява правилно, в противен случай крие сериозни рискове за здравето. За целта е необходимо:
- Да се провеждат необходимия брой манипулации с нужната продължителност. (Нарушаването на това правило може да не доведе до желания очистващ ефект, или пък необратимо да наруши чревната среда.)
- Да се използват само индивидуални консумативи за еднократна употреба. (Опитите за тяхната дезинфекция и повторна употреба създават реална опасност от тежки инфекции.)
- Хидроколонтерапията винаги трябва да се последва от прием на качествени пробиотици. (Това са продукти съдържащи бактерии, най-често Лактобацили, които имат благоприятно действие за човека, защото заселват дебелото черво и потискат гниенето и интоксикацията. Без пробиотици е възможно отключване на тежка дисбиоза.)
- Процедурата винаги трябва да се провежда от медицинско лице, най-добре лекар.
- Хидроколонтерапията има противопоказания! Необходимо е да се премине предварителна консултация със специалист, който да прецени дали манипулацията е удачна в конкретния случай.

В МЦ "Д-р Емилова" строго се следи за всички тези принципи и благодарение на това хидроколонтерапията е безрискова терапевтично-очистителна процедура.

Admin
Admin

Брой мнения: 81
Registration date: 17.09.2007

Вижте профила на потребителя http://bg.emilova.eu

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото