Вагинални гъбички

Предишната тема Следващата тема Go down

Вагинални гъбички

Писане  Mellany on Вто Яну 08, 2008 10:43 pm

Имал ли е някой случай на излекувани вагинални гъбички чрез плодолечение. Преди време аз проведох 10 дневен курс на плодолечение с десет дена на захранване и имах много добри резултати по ред оплаквания, след това в момент на много тежък грип с висока температура, разтройство и повръщане само с пет дена на билкови отвари, фреш ябълка и морков и зеленчуков бульон се оправих напълно без да изпия и едно хапче. Сега обаче имам вагинални гъбички. При мен са предадени по полов път. Не искам, обаче, да взимам купищата лекарства в период на 12 дена.Затова искам да питам имал ли е някой случай подобен на този , дори и гъбичките да са били в резултат на дълго приемане на антибиотици.

Mellany

Брой мнения : 4
Registration date : 08.01.2008

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Вагинални гъбички

Писане  Admin on Чет Яну 31, 2008 11:32 am

Гъбичките (най-често Candida) са нормален обитател на дебелото черво и влагалището при жените. Когато са в баланс с останалата флора, те не се забелязват и не създават оплаквания. Ако обаче тази флора се наруши от антибиотици, промивки или други заболявания, тогава гъбичките бързо се размножават и предизвикват познатите зачервяване, сърбеж, парене, бяло течение. Противогъбичните средства не оказват траен ефект, тъй като не са в състояние да нормализират нарушения микробен баланс. Това може да стане с т.нар. пробиотици на основата на Lactobacillus Bulgaricus. Той се явява част от нормалната протективна Дьодерлайнова влагалищна флора. Тези продукти се приемат през устата и се заселват в дебелото черво и влагалището. Могат обаче и да прилагат локално. В България компанията Дафлорн разработва подобни пробиотични средства. За връзки използвайте информация от тук.

Admin
Admin

Брой мнения : 81
Registration date : 17.09.2007

Вижте профила на потребителя http://bg.emilova.eu

Вагинални гъбички

Писане  yanam on Пет Фев 01, 2008 10:36 am

Здравей,Mellany.Аз дълго време имах такъв проблем.Плодолечението много помага.Проблема ми се разреши окончателно когато смених сапуна с друго средство за лична хигиена-Lactacid femina.Продава се в аптеките.Това са:лосон,кърпички и концентрат при по-сериозни проблеми.

yanam

Брой мнения : 7
Registration date : 23.09.2007

Вижте профила на потребителя

Re: Вагинални гъбички

Писане  Sponsored content

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото