Плодолечение със сушени плодове

Предишната тема Следващата тема Go down

Плодолечение със сушени плодове

Писане  Стефка Димова on Сря Фев 06, 2008 7:32 pm

Здравейте
споделете може ли порцията плодове да се замени с сушени в момент на диета[

Стефка Димова

Брой мнения : 5
Registration date : 06.02.2008

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Плодолечение със сушени плодове

Писане  Admin on Нед Фев 24, 2008 10:10 pm

Сушените плодове могат да се консумират по време на омекотеното лечебно гладуване. Повечето от предлаганите на пазара обаче са приготвени с консерванти и подсладители, нямащи място в програмата. Затова съветът ни е да си ги приготвяте сами. Тук, след другите рецепти има описание за това как се сушат плодове. Количеството им по време на глада се изчислява както ако бяха свежи, а най-добрият вариант е предварително да се накиснат за няколко часа във вода. Така те омекват и наистина стават като пресни.

Admin
Admin

Брой мнения : 81
Registration date : 17.09.2007

Вижте профила на потребителя http://bg.emilova.eu

Писане  Стефка Димова on Пон Фев 25, 2008 10:32 pm

Admin написа:Сушените плодове могат да се консумират по време на омекотеното лечебно гладуване. Повечето от предлаганите на пазара обаче са приготвени с консерванти и подсладители, нямащи място в програмата. Затова съветът ни е да си ги приготвяте сами. Тук, след другите рецепти има описание за това как се сушат плодове. Количеството им по време на глада се изчислява както ако бяха свежи, а най-добрият вариант е предварително да се накиснат за няколко часа във вода. Така те омекват и наистина стават като пресни.
Чудесно аз ползвам само ушав който не е домашно приготвен купувам си го от магазина но ми е много вкусен защото ми е нещо поразлично на вкус в момента на глад Благодаря за съвета с накисването

Стефка Димова

Брой мнения : 5
Registration date : 06.02.2008

Вижте профила на потребителя

Писане  Sponsored content

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото