Кафеви петна по лицето

Предишната тема Следващата тема Go down

Кафеви петна по лицето

Писане  maya vasileva on Съб Апр 19, 2008 12:59 pm

Здравейте! От няколко години ми излизат кафеви петна по лицето. Чела съм, че са свързани с болести на различни органи. Проведох 20 дневно гладуване и се надявах петната да намалеят, но нямам промяна. Ако можете, помогнете ми със съвет как да постъпя и към кого да се обърна за консултация! Пия противозачатъчни.Дали може да е от тях и на какво друго може да се дължат.Предварително ви благодаря!

maya vasileva

Брой мнения : 1
Registration date : 01.12.2007

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Кафеви петна по лицето

Писане  maniq on Пет Окт 03, 2008 10:26 am

zdravei!Da ti kaja 4estno i az imam sa6tiq problem.Pri men petnata se poqvixa predi 8 godini kato mani4ki to4ici nad gornata ystna.S te4enie na vremeto se yveli4ixa i nito plodole4enieto,nito posledva6toto zdravoslovno xranene ne gi eliminiraxa.Sega sa pokrili po4ti cqlata okosmena 4ast nad gornata ystna i mi e adski nepriqtno da se gledam takava,a lqtoto e nqkakav yjas i ne moga spokoino da se naslajdavam na slanceto.Opitvax se sama da namerq otgovor v literatyra,internet i dr.,xodix i na dermatolog-ni6to.Posledno ginekologa pri koito xodq,a tova e edna mnogo sladka jena mi kaza 4e se dalji na yveli4eno proizvodstvo na estrogen,pri koeto az podsko4ix za6toto s tova svarzvat raka na gardata.Za sega ni6to ne pravq,no mislq da se porazrovq tyk tam i da vidq dali ne6to nqma da mi izpadne koeto moje da mi pomogne.Ina4e ne se pritesnqvai kato navleznem v kriti4eska vazrasrt, kakto se kazva,tezi na6i problemi togava 6te otpadnat i 6te se poqvqt novi. S lubov

maniq

Брой мнения : 1
Registration date : 03.10.2008

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото