Сърдечни болести

Предишната тема Следващата тема Go down

Сърдечни болести

Писане  kpetkova on Пет Сеп 19, 2008 9:15 am

Здравейте,
Аз съм на 37 години и страдам от сърдечен порок. От доста време съм със аритмия. Ходих на много легари и всичките искат да ме оперират за да ми сменят метралната клапа. Пия лекарства, но не ми помагат особенно.
Познати ми казаха,че д-р Емилова ги им е помогнала и сега се чувстват добре. Дайте ми съвет!!! През студените дни се чувсвам много зле, а те наближават. Ще се радвам ако получа отговор!!!

kpetkova

Брой мнения : 1
Registration date : 19.09.2008

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Сърдечни болести

Писане  Admin on Чет Ное 06, 2008 5:44 pm

Преценката за оперативно лечение зависи от степента на порока и се прави от кардиолог. Фактори които могат да влошат състоянието това са затлъстяването и високото кръвно налягане. И двете се повлияват благоприятно от плодолечение и ако са налице то е препоръчително. Това ще подобри състоянието но няма да излекува самия порок, който ако е високостепенен в крайна сметка подлежи на операция. При по-леките форми обаче човек може задълго да се чувства добре чрез природосъобразен живот.

Admin
Admin

Брой мнения : 81
Registration date : 17.09.2007

Вижте профила на потребителя http://bg.emilova.eu

дилатативна кардиомиопатия

Писане  elena shopova on Нед Яну 25, 2009 12:31 pm

здравейте, интересувам се дали е успешно лечението на дилатативна КМП с плодолечение? може ли да се подобри фракцията на изтласкване 48%?

elena shopova

Брой мнения : 1
Registration date : 25.01.2009

Вижте профила на потребителя

Re: Сърдечни болести

Писане  Sponsored content

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото