Искам помощ

Предишната тема Следващата тема Go down

Искам помощ

Писане  polinda86 on Нед Яну 25, 2009 12:09 pm

преди 3 години бях на диетата с плодолечение,20 дена след раждането,и свалих обаче от тогава някак си организма ми е свикнал явно на бързото отслабване и качване,и от тогава не мога да ям нормално,хапна ли храна от сорта пица,или закуска или нещо сладко и веднага ми се лепи тотално,и от тогава не мога да спра да мисля за това как ,ако ям ще кача пак и постоянно тези мисли са в главата ми и еди нвид се въртя в един кръговрат,който се състои в това-"ям забранени храни 1,2,3 дена-кача кило,две,айде после глад да ги сваля,после започвам спазвам си 1 режим на хранене,който го прекъсна поради повод или я нещо ме изкушило,и пак кача кило,две,после глад,и това е вече живота ми от 3 години.Объркана съм,незнам към кой да се обърна.Моля помогнете,дайде ми някакъв съвет,или режим който да пазя,с помощта на който да се върна към нормалния ми начин преди 3 години на хранене. Crying or Very sad Благодаря предварително.

polinda86

Брой мнения : 1
Registration date : 25.01.2009

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Искам помощ

Писане  ira7202 on Пет Фев 20, 2009 11:14 pm

В същият омагьосан кръг се въртя и аз, само че от много повече години....и вече се предадох, т.е. вече съм + 20кг - 25 кг.
Мисля да събера пари и да отида в центъра, просто за "промивка на мозъка" от вредното ежедневие и да мога да изпитам (поне за 10дни)
удоволствието да дишаш леко!!!!!

ira7202

Брой мнения : 3
Registration date : 10.05.2008

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото